Młodzieżowa Rada Miasta Mysłowice

logo Młodzieżowa Rada Miasta Mysłowice

SYLWETKI KANDYDATÓW


Lena Lelek
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami dwujęzycznymi

Lena – uczęszcza do klasy ósmej. Co roku jest wolontariuszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bierze aktywny udział w miejskich zbiórkach oraz wolontariacie na rzecz środowiska miejskiego ( Wigilia i Wielkanoc dla samotnych w Szybie Bończyk ). Lubi sport i aktywność fizyczną. Jeździ dużo na snowboardzie, wakeboardzie, grała w piłkę nożną. Aktywnie uczestniczy w Dniach Otwartych szkoły. Organizowała akcję naborową do drużyny harcerskiej. Brała udział w organizacji koncertów charytatywnych dla dzieci.

Michał Lelek
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami dwujęzycznymi

Michał – jest uczniem klasy ósmej. Bierze aktywny udział w miejskich imprezach związanych z wolontariatem ( Wigilia i Wielkanoc dla samotnych w Szybie Bończyk ) oraz koncertach charytatywnych na rzecz chorych dzieci. Jest przybocznym w 4 ŚDH Agricola gdzie również udziela się w różnych akcjach. Bierze czynny udział w akcjach szkolnych związanych z naborem nowych uczniów. Od lat jest też wolontariuszem WOŚP.

Bartosz Seweryn
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Karola Miarki

Bartosz – jest uczniem klasy ósmej. Zawsze interesował się dobrem szkoły. W latach 2018 – 2020 dwukrotnie został wybrany na Przewodniczącego Szkoły. W roku 2020 założył teatrzyk szkolny, organizował dyskoteki, wieczory filmowe. Ma nadzieję, że zostanie wybrany do Młodzieżowej Rady Miasta.

Julia Slesiona
Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami dwujęzycznymi

Julia – aktualnie jest przewodniczącą szkoły. Interesuje się poezją, udziela społecznie. W latach 2018 – 2020 r. godnie reprezentowała UKS Chromik Mysłowice. Obecnie udziela się również w Kościele NNMP.

Karolina Waśko
Podstawowa Szkoła Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich

Karolina – Uczęszcza do ósmej klasy. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, spędzać godziny na czytaniu książek lub zgłębiając tajniki języka angielskiego. Do hobby Karoliny wlicza się również gotowanie, granie na gitarze czy podróże, które dają jej możliwość poznawania innych kultur i osób. Interesuje się również aktualną sytuacją w kraju i na świecie. Do swojej działalności może również zaliczyć udział w przygotowaniach do przedstawienia wystawianego przez Szkołę Sportową i udział w drugim etapie wojewódzkiego konkursu języka angielskiego. Z niecierpliwością czeka na powiększenie listy swoich osiągnięć.

Iga Zawadzka
Szkoła Podstawowa nr 3

Iga – jest uczennica klasy ósmej. Od lat jest harcerką Mysłowickiego Hufca, a od ubiegłego roku przyboczną 4ŚDH Agricola, gdzie wspólnie organizują różne akcje i atrakcje związane ze zbiórkami i wolontariatem. Była również wolontariuszką WOŚP. Bierze aktywny udział w pomocy i organizacji koncertów charytatywnych dla mysłowickich dzieciaków. Pomaga w szkole w organizacji kiermaszów, zbiórek oraz podczas Dni Otwartych szkoły. Jest otwarta, pomocna i ciekawa świata.


Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE